شتابدهی و سرمایه‌گذاری

با توسعه فضای کار و ظهور کارآفرینان استارتاپی، مفاهیم، معانی و نیازهای نوینی به وجود آمده است. هرچند این گونه فعالیت‌ها از قبل وجود داشته است اما در سال‌های اخیر با استقبال بالاتری مواجه شده است و اکوسیستم نوآوری ایران هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود.

کارآفرینان استارتاپی تنها با تکیه بر خلاقیت و ابتکار خود راه سختی را خواهند داشت و اغلب در این مسیر پر پیچ و خم نیازمند کمک‌ها و حمایت‌های مالی و مشاوره‌ای هستند تا بتوانند از مشکلات پیش آمده عبور کنند و موفق شوند. از مراکزی که استارتاپ‌ها را در این راه کمک می‌کنند، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری هستند.

فراخوان همکاری در دفتر کاریزاعتماد در دانشگاه شهید بهشتی

دفتر کاریزاعتماد در دانشگاه شهید بهشتی فعالیت خود را آغاز کرده و آماده دریافت پیشنهادات از اعضای محترم هیئت علمی و پذیرش تیم‌های نوآور است و خدمات خود را متناسب با آن ارائه خواهد کرد. علاقه‌مندان فرم زیر را تکمیل نمایند.

فرم عضویت در دفتر کاریز اعتماد در دانشگاه شهید بهشتی

فراخوان همکاری در مرکز نوآوری دانشگاه علم و صنعت ایران

علاقه‌مندان به عضویت در این مرکز فرم زیر را تکمیل نمایند.

فرم عضویت در مرکز نوآوری مکانیک در دانشگاه علم و صنعت ایران

فراخوان همکاری در شتابدهنده کاریز اعتماد

شتابدهنده کاریز اعتماد با انتخاب و پذیرش تیم‌ها و ایده‌های برتر، در حوزه تخصصی فولاد و انرژی و ارائه خدمات، قراردادن منتور‌های با تجربه در کنار استارتاپ‌ها، ارائه سرمایه بذری و معرفی به سرمایه‌گذاران و افراد مختلف به استارتاپ‌ها کمک می‌کند.

علاقه‌مندان برای عضویت در شتابدهنده فولاد و انرژی کاریز اعتماد می‌توانند فرم زیر را جهت ثبت‌نام اولیه پر کرده تا جهت بررسی‌های بیشتر با آنها تماس گرفته شود.

فرم عضویت در شتابدهنده کاریز اعتماد

فراخوان عضویت در مرکز نوآوری انرژیک با همکاری شرکت کاریز اعتماد

انرژیک مرکز نوآوری حوزه نفت و انرژی است که توسط شرکت پیشگامان توسعه کارمایه آپادانا «آپادانا ونچرز»  راه‌اندازی شده است. فضاهای این مرکز به استقرار کارآفرینان، شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان، و همچنین نمایندگان شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی کشور اختصاص یافته است.

علاقه‌مندان جهت عضویت فرم موردنظر را تکمیل نمایند.

فرم عضویت در مرکز نوآوری انرژیک