نیازهای فناورانه

ارائه نیازهای فناورانه (ریورس پیچ) چیست؟

نشست ارائه نیازهای فناورانه به عنوان قالبی موثر جهت تعامل هرچه بیشتر دانش و صنعت و هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضا طراحی و در کشور در حال اجراست.

ریورس پیچ همانطور که از اسمش قابل حدس است، معکوس ارائه توانمندی کسب‌وکارها (پیچ) است. یعنی به جای آنکه کارآفرین با معرفی کسب‌وکارش به دنبال جذب سرمایه‌، شریک یا مشتری باشد، دیگران سعی در جلب نظر او دارند. در این رویدادها، طرف تقاضا، حوزه‌های مورد علاقه‌اش را برای خرید معرفی یا یک سازمان‌ با بیان چالش‌ها و مشکلاتش از نوآوران و کارآفرینان برای ارائه راهکار دعوت به همکاری می‌کند.

در رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه برگزارشده به کارگزاری آژانس کاریز اعتماد مجموعه‌ای از این نیازها جهت استفاده شرکت‌ها و مجموعه‌های محترم در درسترس قرار داده شده است.
شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و سایر محققان دانشگاهی توانمند در صورت تمایل به رفع نیازهای فناورانه منتشر شده و اطلاع از جزئیات بیشتر میتوانند با شماره‌های 02177240576 و 09056225164 تماس حاصل فرمایند. واحد سرمایه‌گذاری و تجارت فناوری شرکت کاریز اعتماد ضمن حفظ محرمانگی آماده بررسی پیشنهادات می باشد.

نیازهای احصا شده از صنایع مختلف به مرور تکمیل خواهد شد…

برای دانلود ابتدا فرم هر قسمت را تکمیل بفرمایید.

نیازهای فناورانه ارائه شده در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در حوزه صنعت کشاورزی
نیازهای فناورانه ارائه شده در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در حوزه صنعت نفت
نیازهای فناورانه ارائه شده در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در حوزه صنعت نفت
نیازهای فناورانه ارائه شده در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در حوزه صنعت فولاد
نیازهای فناورانه ارائه شده در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در حوزه صنعت فرودگاهی