رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای نیازهای فناورانه پتروشیمی کارون

پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برگزار میکند:
«رویداد بهم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری با محوریت نیازهای فناورانه پتروشیمی کارون» از سلسله رویدادهای به هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری در تاریخ 25 آذر همزمان با نمایشگاه ساخت و تولید ایرانی(تستا) برگزار میشود.
پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت به عنوان یک نهاد اجتماعی و به تبع آن توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی تخصصی در حوزه صنعت نفت و صنایع وابسته موثر است، برای ایجاد فضای باکیفیت برای استقرار و هم‌افزایی حرفه‌ای بین شرکت‌های فناور کوچک و متوسط، مراکز فناوری شرکت‌های پیشرو، نمایندگان تخصصی نهادهای پژوهشی و فناوری دانشگاهی و غیردانشگاهی، مراکز رشد و شتابدهی، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، کارگزاران نوآوری باز و مشاوران خبره صنعتی (منتورها) تاسیس شده است. پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت نقشی مکمل در ظرفیت‌های موجود در زیرساخت علم و فناوری کشور در حوزه نفت و گاز ایفا کرده است و زمینه ساز توسعه تعاملات سازنده بین نقش آفرین زیست بوم نوآوری و فناوری این حوزه با شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت و همچنین سایر پارک‌های علم و فناوری و مراکز فناوری فعال در کشور خواهد بود.

آدرس برگزاری رویداد: بزرگراه نیایش - خیابان سئول به سمت شمال - جاده اختصاصی نمایشگاه- نمایشگاه بین‌المللی تهران ساعت 9

نیازهای مطرح شده:

ثبت‌نام رویداد پارک نفت 4

در صورتی که تمایل دارید برای نیازهای فناورانه راه حل و طرحی ارائه دهید، قالب پروپوزال و فرم خوداظهاری را را دانلود و سپس هردو را آپلود نمایید:

آپلود فایل‌ها

در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دبیرخانه تماس بگیرید:

77240576
77240017