رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری فرآورش و نمکزدایی نفت خام

پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برگزار میکند:
«رویداد فرآورش و نمک‌زدایی نفت خام» از سلسله رویدادهای به هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری با محوریت نیازهای شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در تاریخ ۴ خرداد برگزار میشود.

پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت به عنوان یک نهاد اجتماعی و به تبع آن توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی تخصصی در حوزه صنعت نفت و صنایع وابسته موثر است، برای ایجاد فضای باکیفیت برای استقرار و هم‌افزایی حرفه‌ای بین شرکت‌های فناور کوچک و متوسط، مراکز فناوری شرکت‌های پیشرو، نمایندگان تخصصی نهادهای پژوهشی و فناوری دانشگاهی و غیردانشگاهی، مراکز رشد و شتابدهی، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، کارگزاران نوآوری باز و مشاوران خبره صنعتی (منتورها) تاسیس شده است. پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت نقشی مکمل در ظرفیت‌های موجود در زیرساخت علم و فناوری کشور در حوزه نفت و گاز ایفا کرده است و زمینه ساز توسعه تعاملات سازنده بین نقش آفرین زیست بوم نوآوری و فناوری این حوزه با شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت و همچنین سایر پارک‌های علم و فناوری و مراکز فناوری فعال در کشور خواهد بود.

آدرس: شریعتی، بالاتر از پل صدر، بعد از خیابان میرزاپور، پلاک ۱۷۳۱
ورود با خودرو (پارکینگ موجود است): شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میزاپور، خیابان فاطمیه، پلاک ۲
ساعت 9

علاقمندان به ثبت نام فرم زیر را تکمیل نمایند:

ثبت‌نام شرکت در رویداد نفت خام

در صورتی که تمایل دارید برای نیازهای فناورانه راه حل و طرح خود را ارائه دهید قالب پروپوزال را دانلود و سپس طرح خود را به صورت pdf آپلود نمایید:

برگزیدگان رویداد در تور فناوری بازدید از سایت‌های رامشیر، بنگستان، کوپال، مسجد سلیمان حضور خواهند داشت.

فرم آپلود

  • انواع فایل های مجاز : pdf.

در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دبیرخانه تماس بگیرید:

77240576
77240017