فستيوال نوآوري‌هاي صنعت معدن

فستیوال نوآوری‌های صنعت معدن در روز سه‌شنبه ۲۵ آذر با حمایت شبکه فن‌بازار ملی ایران در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با کارگزاری شرکت دانش‌بنیان کاریز اعتماد به صورت مجازی و حضوری برگزار شد.
این رویداد با هدف ایجاد پل ارتباطی بین شرکت ها، فناورها، استارتاپ ها و صنعتگران در حوزه معدن که دارای پتانسیل های بسیار فراوانی میباشد برگزار شد. در ابتدای مراسم سخنرانی آقای دکتر خالقی دبیر شبکه فن‌بازار ملی ایران در رابطه با نقش و حمایت های فن بازار آغاز و در ادامه آقای دکتر سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن کشاورزی ایران در خصوص لزوم حمایت های دولت از شرکت های دانش بنیان و فناور پیگیری شد.در ادامه آقای مهندس کلاهی(رییس مجمع تشکل های دانش بنیان اتاق بازرگانی،صنایع معادن و کشاورزی ایران) و آقای دکتر شکوری (رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران) بر لازمه تشکیل جلسات اینچنینی در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده در حوزه معدن خبر دادند.
در این مراسم همچنین آقای دکتر شریف زاده(دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) از حمایت های معاونت علمی از فعالین حوزه انرژی(معدن) سخن گفتند.ضمنا آقای دکتر اقتصادی مدیر مرکز نوآوری اتاق ایران با توجه به سال جهش تولید بر لزوم صادرات محصولات و خدمات معدنی تاکید نمودند.
همچنین در این فستیوال سه فعال حوزه معدن،به ارایه ی نیازهای فناورانه این صنعت پرداختند.
در ادامه ده شرکت و استارتاپ محصولات و ایده های خود را در حوزه معدن ارائه نمودند.
امیدواریم با حضور بیش از ۲۰۰ مخاطب (حضوری و مجازی)و بیش از ۳۰ سرمایه گذار در این رویداد، گام بزرگی در حوزه معدن برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *